روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 333
  • 1,001
  • 1,358,490
آغاز فعالیت ستاد خدمات سفر استان با شعار « پرهیز از خطر، آرامش در سفر »

قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر استان، گفت: فعالیت های ستاد اجرایی خدمات سفر آذربایجان شرقی در نوروز۹۷، با شعار «پرهیز از خطر، آرامش در سفر» در راستای بهبود و ارتقای سطح کیفی خدمات سفر، آغاز خواهد شد.
ستاد اجرایی خدمات سفر نوروز ۹۷ با حضور نمایندگان دستگاه‌های عضو ستاد اجرایی خدمات سفر آذربایجان شرقی، در شهرک آزمایش راهنمایی و رانندگی، با حضور قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر استان و معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان شرقی، مدیران و نمایندگان دستگاه‌های عضو ستاد اجرایی برگزار شد.
محمد صادق پورمهدی، قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر استان در این آئین با اشاره به اهمیت آسایش و امنیت میهمانان نوروزی گفت: ستاد اجرایی خدمات ‌سفر استان آماده استقبال از مسافران و گردشگران نوروزی است و برنامه های متعددی برای اجرای متفاوت نوروز ۹۷ در نظر گرفته است.
وی افزود: مشارکت و هم‌افزایی دستگاه‌های مختلف ستاد باید رضایت‌خاطر مردم را به‌دنبال داشته باشد و امسال شاهد تحقق عینی ارائه خدمات متفاوت به مردم باشیم.
پورمهدی یکی از مهم‌ترین عوامل در ستاد خدمات سفر را موضوع راه‌ها و حمل‌ونقل عنوان کرد و افزود: یکی از تأکیدات سیاست دولت در بحث اجرای خدمات سفر موضوع راه‌هاست که در همین راستا کمیته حمل و نقل ستاد اجرایی خدمات سفر استان، تمهیدات لازم را با استقرار گشت های سیار و کنترل جاده ای اتخاذ و نوروز ۹۷ را با شعار «پرهیز از خطر، آرامش در سفر» آغاز خواهند کرد.
معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی، آمادگی اکیپ‌های هلال‌احمر، ساماندهی مراکز اقامتی، بازدید و آماده‌سازی و بهسازی مجتمع‌های خدمات رفاهی و نمازخانه‌ها و مساجد بین‌راهی ، همچنین ارائه چک‌لیست تمامی فعالیت‌ها و بررسی آمادگی استقبال از مسافران نوروزی را از دیگر برنامه‌هایی عنوان کرد که در طول ایام نوروز اجرا خواهند شد.
پورمهدی در پایان، خاطرنشان کرد: اجرای برنامه های نوروزی استان مستلزم همکاری عموم مردم است تا میهمانان نوروزی خاطره خوشی از سفر به استان در سال ۲۰۱۸ داشته باشند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز