روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 367
  • 1,001
  • 1,358,524
آغاز نمایشگاه فروش بهاره شهرداری منطقه ۶ تبریز

نمایشگاه فروش بهاره شهرداری منطقه ۶ کلانشهر تبریز در فرهنگسرای رضوان شهرک امام آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی سامان احمدزاده، شهردار منطقه ۶ کلانشهر تبریز در این خصوص اظهار داشت: نمایشگاه بهاره شهرداری منطقه ۶ در راستای منویات مقام معظم رهبری در حمایت از تولیدات داخلی و ارج نهادن به آثار هنری و صنایع دستی بومی منطقه دایر شده است.
وی افزود: نمایشگاه بهاره صنایع دستی و هنری غرب تبریز در پارک رضوان درد راستای توانمند سازی هنرمندان غرب تبریز با هدف حمایت از تولیدکنندگان داخلی و هنرمندان بومی و همچنین در راستای فرهنگسازی استفاده از تولیدات داخلی برپا شد.
شهردار منطقه ۶ کلانشهر تبریز اظهار داشت: نمایشگاه فروش بهاره منطقه ۶ تبریز از تاریخ ۲۱ تا ۲۸ اسفند ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۹ در محل شهرک امام (ره) ، پارک بانوان رضوان، موزه فوتبال آذربایجان آماده خدمات رسانی به خانواده های محترم بازدیدکنندگان است.
گفتنی است، پیش از این نیز دو نمایشگاه در این خصوص برگزار شده که مورد استقبال شهروندان محترم و نیز غرفه داران و صاحبان صنایع دستی قرار گرفته است .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز