روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 261
  • 849
  • 1,360,173
آغاز نهضت درختکاری در تبریز

عضو شورای شهر تبریز از آغاز نهضت درختکاری در تبریز خبر داد.
سعید دباغ نیکو خصلت در جلسه شورای شهر تبریز با اظهار بر اینکه متأسفانه ما در انجام کار تیمی مشکل اساسی داریم، گفت: باید به سمت انجام کار تیمی حرکت کنیم و در این راستا کشور ما به شدّت نیازمند نخبگان سیاسی، علمی و منتخبان مردم و حرکت جدّی و همه جانبه آن هاست.
وی با بیان اینکه اگر ۱۳ نفر عضو شورا، نمایندگان مجلس را نمی بینند و از سازمان ها بازدید نمی کنند، یک مشکل و نقص است، ادامه داد: خوشبختانه در روزهای اخیر یک نهضت درختکاری در تبریز ایجاد شده است و این نهضت ها با همکاری ان جی او ها و اداره های متعددی که به دنبال توسعه فضای سبز تبریز هستند، شکل گرفته اند و از شهردار و شورا می خواهیم اشتراکات لازم در این زمینه را بالا ببرند و به درختکاری به عنوان فرهنگ مترقی مدرن نگاه کنند.
نیکو خصلت با اشاره به اینکه برای جبران نهال های مورد نیاز برای شهر، ۵۰۰ هزار نهال درخواست شده است، متذکر شد: قسمتی از این نهال ها از سوی شهرداری تأمین خواهد شد و به همت آموزش پروش نیز ۳۶ هزار نهال توسط ۲۰۱۸ دانش آموز کاشته خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز