روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 374
  • 814
  • 1,336,110
آغاز پروژه‌ پل های پاسداران و دوکمال

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز از آغاز پروژه پل های پاسداران و دوکمال خبر داد.
به گزارش شهریار، محمدحسین اسحقی با اعلام این خبر افزود: پل پاسداران با عرشه بتنی به طول ۵۰ متر و عرض ۳۳ متر و همچنین پل دوکمال با عرشه بتنی به طول ۱۰۵ متر و عرض ۲۴ متر با اتمام مرحله بتن ریزی کوله ها در حال شروع عملیات زیرسازی است.
وی ادامه داد: هدف از اجرای این پروژه از بن بست در آوردن کوی نصر و استانداری، تقلیل حجم ترافیک از میدان امام علی (ع) و میدان بسیج، امکان دور زدن ، امکان دسترسی به دروازه تهران و اراضی اطراف است.
وی با اشاره پروژه اتوبان ولایت خاطرنشان کرد: این پل ها در قالب پروژه اتوبان ولایت با اعتباری بر یک هزار میلیارد ریال در حال ساخت است.
معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز با اشاره به موقعیت مکانی اتوبان ولایت یادآورشد: این بزرگراه از اتوبان ولایت آغاز میشود و تا محل تلاقی جاده اهر ادامه دارد.
معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز، به اهمیت موضوع معماری در اجرای این پل ها نیز اشاره و خاطرنشان کرد: امروزه در کشور ما کمتر به جنبه‌های بصری پل‌ها توجه می شود و بیشترین کارکردی که از آنها انتظار می‌رود حل معضلات ترافیکی هر شهر است. این در شرایطی است که پل‌ها ظرفیت تبدیل به نمادی از زیبایی شهر را دارند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز