روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۱/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 66
  • 654
  • 999,268
آغاز پروژه پیاده روسازی در شهرداری منطقه ۱

براساس این خبر نصرا…پوراعلام داشت: پس از افتتاح و بهره برداری ۱۴ پروژه مهم و اساسی منطقه یک که تاثیرات فراوانی در زیرساختهای منطقه داشت، هم اکنون طرح جدید پیاده رو سازی در چندین نقطه از این حوزه آغاز گشته است.
معاون فنی وعمرانی منطقه یک گفت: عملیات پیاده روسازی و جدول گذاری بلوار شهید شفیع‌ زاده ولیعصر و پیاده روسازی خیابان بعثت )مقابل دادگاه خانواده ( از جمله پروژه‌هایی است که هم اکنون در حال اجرای آن می‌باشیم.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز، دلدار مدیر امور فضای سبز شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز از آغاز عملیات فرم دهی ارقام ردیفی، کاشت درخت و تداوم هرس درختان سطح حوزه این منطقه خبر داد.
بر اساس این گزارش دلدار اعلام داشت: در راستای اهداف این واحد و ساماندهی وضعیت فضاهای سبز منطقه در سه ماهه اول سال، عملیات فرم دهی ارقام ردیفی در میدان همافر، کاشت درخت و ترمیم بانکت و دفع علفهای هرز در رفوژ میانی توانیر، حفر چاله در ضلع شمالی بلوار استاد شهریار جهت کاشت درخت، هرس درختان در خیابان آذربایجان، دفع علفهای هرز در رفوژ وسط خیابان ایده لو، چمن زنی در پارکها و سطح حوزه ناحیه استاد شهریار و فرم دهی ارقام ردیفی در پارک بارنج از جمله اقدامات این حوزه می باشد که در حال انجام آنها می‌باشیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز