آغاز پروژه پیاده روسازی در شهرداری منطقه ۱

براساس این خبر نصرا…پوراعلام داشت: پس از افتتاح و بهره برداری ۱۴ پروژه مهم و اساسی منطقه یک که تاثیرات فراوانی در زیرساختهای منطقه داشت، هم اکنون طرح جدید پیاده رو سازی در چندین نقطه از این حوزه آغاز گشته است.
معاون فنی وعمرانی منطقه یک گفت: عملیات پیاده روسازی و جدول گذاری بلوار شهید شفیع‌ زاده ولیعصر و پیاده روسازی خیابان بعثت )مقابل دادگاه خانواده ( از جمله پروژه‌هایی است که هم اکنون در حال اجرای آن می‌باشیم.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز، دلدار مدیر امور فضای سبز شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز از آغاز عملیات فرم دهی ارقام ردیفی، کاشت درخت و تداوم هرس درختان سطح حوزه این منطقه خبر داد.
بر اساس این گزارش دلدار اعلام داشت: در راستای اهداف این واحد و ساماندهی وضعیت فضاهای سبز منطقه در سه ماهه اول سال، عملیات فرم دهی ارقام ردیفی در میدان همافر، کاشت درخت و ترمیم بانکت و دفع علفهای هرز در رفوژ میانی توانیر، حفر چاله در ضلع شمالی بلوار استاد شهریار جهت کاشت درخت، هرس درختان در خیابان آذربایجان، دفع علفهای هرز در رفوژ وسط خیابان ایده لو، چمن زنی در پارکها و سطح حوزه ناحیه استاد شهریار و فرم دهی ارقام ردیفی در پارک بارنج از جمله اقدامات این حوزه می باشد که در حال انجام آنها می‌باشیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از