روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
آغاز پیش رویداد تبریز ۲۰۱۸ با جشنواره زمستانی

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز از آغاز پیش رویداد مردمی تبریز ۲۰۱۸ همزمان با دومین جشنواره زمستانی تبریز خبر داد.
به گزارش شهریار؛ حجت الاسلام احمد حمیدی با اعلام این خبر افزود: پیش رویداد تبریز ۲۰۱۸ با همکاری نهادهای زیرمجموعه شهرداری تبریز و سایر نهادهای متولی و به ریاست کمیته تبلیغات،بازاریابی و امور بین الملل دبیرخانه استانی تبریز ۲۰۱۸ انجام می شود و برنامه آغازین این پیش رویداد با افتتاح جشنواره زمستانی تبریز کلید خورد.
وی ادامه داد: این جشنواره با حضور پرشور شهروندان و برنامه های شا به مدت ۱۰ روز در فرهنگسرا بزرگ الغدیر برگزار می شود و همزمان با این برنامه در فرهنگ سراهای مناطق نیز برنامه هایی برگزار می شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز ادامه داد:همزمان با ۶ دی ماه نیزد برنامه ای هنری و شاد و همچنین نورافشانی مردم در محوطه پارک تاریخی ائل گلی و محوطه ارگ تبریز برگزار می شود.
وی همچنین گفت: توسط اداره کل روابط عمومی شهرداری تبریز و سازمان زیباسازی فضاسازی شهری و نصب المان های شهری انجام شده است که از فرا رسیدن تبریز ۲۰۱۸ به شهروندان خبر میدهد.
حمیدی یادآور شد: این برنامه ها با هدف آماده سازی شهروندان برای استقبال از تبریز ۲۰۱۸ و میزبانی مردم از این رویداد فراملی انجام می شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز همچنین از اجرای برنامه افتتاحیه رسمی تبریز ۲۰۱۸ با همکاری اداره کل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی و همچنین حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری و معاون رئیس جمهور خبرداد.به منظور فراهم سازی فرصت معرفی تولیدات بانوان، نمایشگاه جامع توانمندی های بانوان با حضور حجت الاسلام احمد حمیدی معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز، ومهندس وظیفه شناس شهردار منطقه ده در فرهنگسرای ارم شروع به کار کرد.
هم چنین معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز در مراسم افتتاحیه نمایشگاه توانمندی‌های ویژه بانوان با اشاره به این‌که ظرفیت‌های اجتماعی شهرداری تبریز در خدمت ارتقای مهارت‌های بانوان است، افزود: اقدامات شهرداری تبریز در توسعه پارک‌های ویژه بانوان و برنامه‌های مستمر فرهنگسراها و همایش‌های مختلف، در راستای افزایش مهارت‌های فردی و اجتماعی تدوین شده است.
حجت الاسلام احمد حمیدی تبریز اظهار داشت: سیاست های توانمند سازی بانوان در زمینه های مختلف آموزشی از اولویت های کاری معاونت فرهنگی واجتماعی شهرداری است.
وی افزود: ارائه برنامه های آموزشی در تمام زمینه ها می تواند به استحکام خانواده، افزایش نشاط محیط خانه و ایجاد انگیزه برای زندگی کمک فروانی کند.
وی افتتاح نمایشگاه توانمندی‌های ویژه بانوان را در خدمت ارتقای خودباری فردی و اجتماعی و ایجاد زمینه‌های اشتغال و اقتصاد خانواده‌ها موثر دانست.
گفتنی است این نمایشگاه به مدت یک هفته همه روزه از ساعت ۱۰صبح تا ۱۶ میزبان همشهریان عزیز خواهد بود و بازدید برای عموم آزاد و رایگان است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز