روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 1
  • 782
  • 889
  • 993,813
آغاز کارگاه‌های آموزشی قبل از ازدواج دختران

معاون امور جوانان و فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی از آغاز کارگاه‌های آموزش‌های قبل از ازدواج دختران به مناسبت روز دختر خبر داد.
امیر تقی‌زاده اظهار کرد: فراهم‌سازی زمینه ازدواج‌های مستحکم دختران، یک هدف مهم برای معاونت امور جوانان بوده و در این خصوص، همزمان با روز دختر، کارگا‌های آموزش‌های قبل از ازدواج دختران در استان آغاز می‌شود.
وی افزود: مربیان و مدرسان کلاس‌های آموزشی ازدواج و خانواده با حضور در شهرستان‌ها در کارگاه‌هایی که در این خصوص برگزار می‌شود، سرفصل‌های هشت‌گانه آموزشی را تدریس خواهند کرد.
وی بیان کرد: در سال ۱۳۹۶ در سطح استان، ۳۶۶ کارگاه آموزشی برگزار شده که در برنامه ریزی سال ۱۳۹۷ پیش بینی شده ۶۰۰ کارگاه برگزار شود.
معاون امور جوانان و فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در خصوص سرفصل های آموزشی که توسط مدرسان ارائه خواهد شد، افزود: سرفصل مفهوم، ضرورت، انواع و کارکردهای ازدواج که شامل اهداف اصلی و جایگاه ازدواج در زندگی فردی و اجتماعی، انواع و اشکال ازدواج در ایران، کارکردهای ازدواج و نقش آن در سلامت خانواده و جامعه ، سرفصل دوم مراحل مختلف ازدواج که شامل آمادگی، آشنایی، نامزدی، عقد و عروسی، آغاز زندگی مشترک و سرفصل سوم انواع بلوغ و نقش آن در زندگی مشترک که شامل سنی، فیزیولوژیکی، عاطفی، عقلانی، اقتصادی، اجتماعی و مدیریتی خواهد بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز