آغاز کلاس های آموزشی فرهنگی، هنری در مراکز فرهنگی شهرداری منطقه یک

مدیر امور فرهنگی، اجتماعی شهرداری منطقه یک از آغاز کلاس های آموزشی ویژه نیمسال دوم و فرهنگسرای شهید بهشتی و پارک بانوان این منطقه خبر داد.
به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه یک، رامین راستی گفت: در نیم سال اول با اجرای برنامه های متنوع و برگزاری کلاس های آموزشی مختلف توانستیم چند صد نفر را در فرهنگسرا و پارک بانوان و کتابخانه‌های سطح منطقه پوشش داده و در این بین برنامه های اوقات فراغت و کلاس های آموزشی بالاترین استقبال را در پی داشتند.
وی گفت :کلاس های آموزشی قرآن، ریاضی، زبان، نقاشی، صنایع دستی و هنرهای سنتی، آشپزی و کامپیوتر از جمله کلاس های پر رونق این طرح بوده و شهروندان ضمن اعلام رضایت از این برنامه‌ها با حضور خود رونق خاصی به امور فرهنگی و اجتماعی منطقه بخشیدند.
راستی افزود: برای نیمسال دوم نیز طرح های ویژه ای را در دست اجرا داریم که از آن جمله می توان به کلاسهای قصه گویی، نمایش کودک، نقطه کوبی، آشپزی، ورزشی، طراحی، خوشنویسی، روانشناسی در حوزه های مختلف و… اشاره کرد که در همین ابتدای نیم سال دوم تمامی کلاس ها به حد نصاب رسیده و آغاز شده‌اند و با استقبال ویژه ای روبه رو شده‌ایم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از