روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
آغـــاز تدوین « جان لیلی »

تدوین تله فیلم «جان لیلی» به کارگردانی کرامت پورشهسواری آغاز شد.
به گزارش خبرنگار ان، همزمان با ادامه تصویربرداری تله فیلم «جان لیلی» به کارگردانی و نویسندگی کرامت پورشهسواری در ارتفاعات دیلمان، تدوین این فیلم نیز توسط امیررضا پورعباس آغاز شد.
پورشهسواری با اعلام رضایت از کیفیت کار تا این مرحله عنوان کرد: با توجه به اهمیت موضوع و قصه و همچنین گرد آمدن یک گروه حرفه ای در بخش های مختلف کار به خوبی در حال فعالیت هستیم و سکانس های تدوین شده تا این مرحله، تایید کننده این موضوع است.
به گفته این کارگردان، تا این لحظه علاوه بر بهادر زمانی که نقش اصلی فیلم را برعهده دارد، فریده دریامج، محمد عمونژاد و صنم سرمد نیز جلو دوربین رفته اند و به زودی تعدای از بازیگران بومی نیز اضافه به جمع بازیگران اضافه می شوند. طبق برنامه ریزی های اولیه تصویربرداری این فیلم تا هفته آینده در شمال کشور ادامه دارد و سپس گروه برای ادامه تصویربرداری راهی تهران و یکی از شهرهای جنوبی می شوند.
در خلاصه قصه این اثر آمده است: «ننه آقا پیرزنی مهربان و دوست داشتنی است که از محبوبیت زیادی در بین اهالی روستا برخوردار است. او به تنهایی در یک روستای زیبای شمالی زندگی می کند و مدتی است که از تنها پسر خود که مرزبان است، خبری ندارد. در این شرایط همرزم و دوست صمیمی یحیی که حامل خبر مهمی است وارد روستا می شود و مردم روستا متوجه می شوند که یحیی شهید شده و اینک پیکر او دست اشرار است. آنها سعی می کنند مانع رسیدن این خبر به ننه آقا شوند زیرا دوست ندارند غم ننه آقا را ببینند و اعتقاد دارند ننه آقا که در جوانی نیز شوهر خود را در دفاع مقدس از دست داده است، نمی تواند این غم را تحمل کند. سرانجام قصه مسیر جدیدی را پیدا می کند … .»

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز