روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 399
  • 753
  • 1,437,301
آفرین به انتخاب استاندار

نخستین انتصاب مدیریتی استاندار پیام بسیار مهمی در دل خود داشت.دیروز آقای هاشم زاده بعنوان مدیرکل حوزه استانداری منصوب گردید. ابتدا توجه به چند نکته ضروری است.نخست اینکه، هاشم زاده ارتقا نیافته است و از مدیریت یک اداره به یک اداره دیگر منتقل شده است . این یعنی good choice ,good position (فرد مناسب در جای مناسب ).
دوم اینکه او مدیریت یکی از مهمترین ادارات استان یعنی جذب سرمایه گذاری خارجی را بر عهده داشته است. اداره ای که بخصوص در شرایط تحریمی یکی از معدود راه های نجات از وضعیت بغرنج اقتصادی میتواند باشد.
با توجه به دو نکته مذکور این انتصاب مدیریتی را میتوان واجد پیام هایی دانست.
پورمحمدی با توجه به نیاز عمومی برای رفع مشکلات اقتصادی، اختیار مدیریت زمان خود را در دستان یک مدیر اقتصادی فعال قرار داده. این امر طبیعتا موجب تسهیل و رله شدن ارتباطات اقتصادی با استاندار خواهد گردید و ناخودآگاه امورات مهمی چون سرمایه گذاری و کارآفرینی سهم بیشتری از زمان مدیریتی استان را بخود اختصاص خواهد داد.
دوم اینکه پیام اقتصادی نشست ها، جلسات و دستورات اقتصادی استاندار با دقت و سرعت بیشتری به مراجع اقتصادی سوق پیدا خواهد نمود که میتواند در نظم دهی به مدیریت اقتصادی موثر باشد. نتیجه آخر هم اینکه، فعالین اقتصادی و سرمایه گذاران پیام مثبت این انتصاب را زودتر و بهتر از دیگران دریافت خواهند نمود و به نوعی به خلق سرمایه اجتماعی منجر خواهد شد.
با این اوصاف باید بابت این انتصاب به استاندار عزیز دست مریزاد گفت .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز