روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 654
  • 1,001
  • 1,356,993
آقایی: ورزشگاه یادگار امام بدون هواداران مثل جهنم است

مدافع تراکتور گفت: اگر میدانستیم قرار است این تعداد هوادار به یادگار امام بیایند بازی ها را در همان استادیوم اختصاصی برگزار می کردیم.
سعید آقایی درباره شرایط تیمش پس از برد مقابل سیاه جامگان اظهار داشت: خدا را شکر که در بازی با سیاه جامگان توانستیم خوب ظاهر شویم و ۳ امتیاز بازی را هم کسب کنیم. تیم خوبی داریم، خوب تمرین می کنیم و نمایش قابل قبولی را نیز ارائه می دهیم از این رو اگر سایپا را هم ببریم اختلاف امتیازمان با پرسپولیس کم می شود و انتظار می کشیم تا آنها هم امتیاز از دست دهند.
به شربتی ظلم کردند
مدافع تراکتورسازی درباره شایعه تبانی با سیاه جامگان و حرف و حدیث هایی که برای بازیکن این تیم به وجود آمد تاکید کرد: هیچ فوتبالیستی شرافت خود را به خاطر این مسائل از دست نمی دهد. آنقدر به غلط بودن این اخبار مطمئن بودم که پس از بازی و با خواندن شایعه ها فقط خندیدم.رضا شربتی در تیم ملی نوجوانان هم تیمی من بود. او بازیکن با اخلاق و مومنی است و فکر نمی کنم دست به چنین کارهایی بزند.
چاره ای جز برد سایپا نداریم
وی درباره سایپا نیز افزود: این تیم نسبت به نیم فصل اول با بازیکنانی که به خدمت گرفت قوی شده و حالا تیم خیلی خوبی دارند. مقابل آنها محکوم به برد هستیم و چاره دیگری نداریم . در حال حاضر تراکتور نمی تواند هیچ فرصتی را از دست بدهد.
ورزشگاه یادگار امام بدون هوادار مثل جهنم است
وی با اشاره به عدم استقبال هواداران تراکتور در بازیهای اخیر تاکید کرد: من هم نمیدانم چرا این اتفاق رخ میدهد. در حال حاضر از این اتفاق خیلی ناراحت هستیم و اگر میدانستیم قرار است این تعداد هوادار به یادگار امام بیایند بازی ها را در همان استادیوم اختصاصی برگزار می کردیم. این همه انتظار کشیدیم تا یادگار امام آماده شود حالا اما خالی میماند. این ورزشگاه وقتی خالی باشد برای ما با جهنم فرقی ندارد.
بیش از پیش حمایت هواداران را می خواهیم
مدافع تراکتورسازی ادامه داد:وقتی تعداد هواداران را میبینیم نا امید می شویم آن هم در این برهه حساس که با این همه اتفاق به حمایت آنها بیش از هر زمان دیگری نیاز داریم.البته می پذیرم که هواداران ما در ۲،۳ سال گذشته اذیت شده اند و هنوز اتفاقات بازی با نفت تهران و از دست رفتن قهرمانی را فراموش نکرده اند اما بدانند ما هم به اندازه آنها اذیت شده ایم و حالا زمان حمایت آنها فرا رسیده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز