روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 391
  • 1,001
  • 1,356,730
آقای وزیر گفت مسئول اشتغال نیستم

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، کمیسیون را که در آن موضوع استیضاح وزیر کار مورد بررسی قرار گرفت، تشریح کرد.
محمدرضا بادامچی در گفت‌وگو با خبرنگاران، گفت: دستور جلسه کمیسیون اجتماعی مجلس، بررسی استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاع اجتماعی بود. استیضاح‌کنندگان و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه هیأت همراه خود در ساعت مقرر همگی حاضر بودند.
وی با بیان اینکه محور پررنگ صحبت استیضاح‌کنندگان، حادثه هوایی اخیر بود، گفت: نمایندگان مدیریت شرکت هوایی آسمان را مقصر می‌دانستند و معتقد بودند که وی می‌توانسته کارهایی انجام دهد که نداده است. حتی عذرخواهی که حداقل خواستۀ مردم دراین‌باره بوده، انجام نشده است.
بادامچی متذکر شد که وزیر کار از عملکرد مدیریت هواپیمایی آسمان دفاع کرد و گفت: وزیر گفت که آنچه در بخش هواپیمایی در توان داشتیم انجام دادیم. بسیاری از مشکلات دست ما نبوده و ما نقدینگی نداشتیم.
نایب رئیس کمسیون اجتماعی مجلس بیان کرد: بخش دیگر موضوع استیضاح مربوط به عدم توانایی ادارات زیرمجموعه و بنگاه‌های شستا بوده و همچنین نمایندگان تاکید داشتند که نرخ بیکاری کاهش پیدا نکرده و توزیع اشتغال انجام نشده و همچنین به مسائلی همچون آسیب‌ها اشاره کردند.
وی ادامه داد: آقای وزیر هم از مدیریت خود دفاع کرد و گفت که من مسئول اشتغال نیستم و امکاناتی در این‌باره در اختیار من نیست من متولی روابط کار هستم.
بادامچی در پایان به خبرنگارا ن گفت : استیضاح‌کنندگان از صحبت‌های وزیر قانع نشدند و بیش از ١٠ نفر نوشتند که ما راضی نشدیم و عدم رضایت آن‌ها جمع‌بندی شده و به صحن خواهد رفت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز