روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
آل‌هاشم: دستگاه‌های متولی فعالیت قرآنی در آذربایجان شرقی انسجام ندارند

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی از نبود انسجام لازم در زمینه فعالیت‌های قرآنی در استان انتقاد کرد، گفت: دستگاه‌ها و نهادهای متولی فعالیت‌های قرآنی در آذربایجان شرقی نیاز دارند همدلی و وحدت است.
حجت‌الاسلام محمدعلی آل‌هاشم در جلسه شورای توسعه فرهنگ و فعالیت‌های قرآنی در آذربایجان شرقی با انتقاد از این‌که انسجام و هماهنگی لازم در خصوص فعالیت‌های قرآنی در استان وجود ندارد، اظهار کرد: با توجه به اهمیت ترویج و توسعه فعالیت‌های قرآنی باید سعی شود تا در زمینه فعالیت‌های قرآنی در آذربایجان شرقی به انسجام برسیم.
نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی بر لزوم مشخص کردن اهداف قرآنی و خط شمی قرآنی در استان تأکید کرد، افزود: با این‌که فعالیت‌های قرآنی در آذربایجان شرقی چشمگیر و قابل‌لمس است ولی انتظار داریم فعالیت‌ها بیش از این‌ها باشد.
وی در ادامه با ذکر این‌که فعالیت‌ها و فرهنگ قرآنی ضمن آن‌که جوانان و جامعه ما را از تهاجم فرهنگی دشمنان در امان نگه می‌دارد بلکه این فرهنگ جامعه را نیز بیمه می‌کند، ادامه داد: همان‌گونه که دشمنان ضد اسلام و معارف قرآنی هستند و همواره برای نابودی اسلام تلاش می‌کنند باید بدانیم که اگر از فرهنگ قرآنی فاصله بگیریم متضرر خواهیم شد.
آل‌هاشم از رشد برنامه‌های انس با قرآن و تلاوت قرآن کریم در آذربایجان شرقی قدردانی کرد و گفت: برای ارتقای جایگاه قرآن در فرهنگ عمومی و داشتن جامعه قرآنی حتماً باید فعالیت‌های قرآنی در سازمان‌ها و نهادها منسجم‌تر شود.
نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی حجت‌الاسلام محمدعلی آل‌هاشم با تأکید بر این‌که آنچه که امروز دستگاه‌ها و نهادهای متولی فعالیت‌های قرآنی در آذربایجان شرقی نیاز دارند همدلی و وحدت است، تصریح کرد: متأسفانه به دلیل مدیریت چندجانبه نهادها و سازمان‌های متولی توسعه فعالیت‌های قرآنی در استان آن انسجام لازم که انتظار داریم را ندارند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز