روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 84
  • 489
  • 1,439,839
آل هاشم در آئین نکوداشت مقام مادر: هر روز من و مادرم با هم حرف میزنیم

آئین نکوداشت مقام مادر در تالار معلم ، با حضور امام جمعه تبریز، استاندار و چند تن از مدیران عالی رتبه استان در تبریز برگزار گردید.
این همایش به همت بنیاد بین المللی مادر که مرکز آن در شیراز قرار دارد برگزار گردید .
حسب اذعان مسئولین برگزاری مراسم ، با دستور مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری استان ها موظف به همکاری با این نهاد شده اند. این مراسم در همه استان ها برگزار خواهد گردید و مادران نمونه برگزیده شده ، به مرحله کشوری راه خواهند یافت تا مادر نمونه کشور انتخاب و مورد تجلیل قرار گیرد.
دراین مراسم، حجه الاسلام آل هاشم ، با تاکید بر آموزه های دینی که در باره مقام مادر آمده است اظهار داشت : بدون رضایت مادر نه رسیدن به مقامات عالی معنوی ممکن است و نه بخشش گناهان.
وی به درخواست رییس بنیاد مادر از خود مبنی بر دعوت از مادر ایشان برای حضور در مراسم اشاره کرد و گفت متاسفانه مادرم به دلیل جسمی امکان حضور در چنین جلساتی ر ا ندارد .
وی در خاتمه سخنان خود با اشاره به اینکه هر روز مادرم مرا کنترل مینماید افزود هر روز باید یا من به او زنگ بزنم یا او به من .
استاندار آذربایجان شرقی نیز در این مراسم با تجلیل از مقام مادر ، درخواست نمود تجلیل از مقام زن به این روز بسنده نشود و در طول سال از مقام مادر تجلیل گردد .
وی همچنین از مادران خواست در آموزش سواد رسانه ای به کودکانشان بکوشند.
در پایان این مراسم از ۱۴ مادر نمونه استان تجلیل شد .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز