آل هاشم در آئین نکوداشت مقام مادر: هر روز من و مادرم با هم حرف میزنیم

آئین نکوداشت مقام مادر در تالار معلم ، با حضور امام جمعه تبریز، استاندار و چند تن از مدیران عالی رتبه استان در تبریز برگزار گردید.
این همایش به همت بنیاد بین المللی مادر که مرکز آن در شیراز قرار دارد برگزار گردید .
حسب اذعان مسئولین برگزاری مراسم ، با دستور مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری استان ها موظف به همکاری با این نهاد شده اند. این مراسم در همه استان ها برگزار خواهد گردید و مادران نمونه برگزیده شده ، به مرحله کشوری راه خواهند یافت تا مادر نمونه کشور انتخاب و مورد تجلیل قرار گیرد.
دراین مراسم، حجه الاسلام آل هاشم ، با تاکید بر آموزه های دینی که در باره مقام مادر آمده است اظهار داشت : بدون رضایت مادر نه رسیدن به مقامات عالی معنوی ممکن است و نه بخشش گناهان.
وی به درخواست رییس بنیاد مادر از خود مبنی بر دعوت از مادر ایشان برای حضور در مراسم اشاره کرد و گفت متاسفانه مادرم به دلیل جسمی امکان حضور در چنین جلساتی ر ا ندارد .
وی در خاتمه سخنان خود با اشاره به اینکه هر روز مادرم مرا کنترل مینماید افزود هر روز باید یا من به او زنگ بزنم یا او به من .
استاندار آذربایجان شرقی نیز در این مراسم با تجلیل از مقام مادر ، درخواست نمود تجلیل از مقام زن به این روز بسنده نشود و در طول سال از مقام مادر تجلیل گردد .
وی همچنین از مادران خواست در آموزش سواد رسانه ای به کودکانشان بکوشند.
در پایان این مراسم از ۱۴ مادر نمونه استان تجلیل شد .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از