روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 347
  • 948
  • 1,355,685
آماده‌سازی ۲۰۰ مدرسه برای اسکان فرهنگیان در نوروز ۹۶

مدیرکل آموزش‌وپرورش آذربایجان شرقی با بیان اینکه با برنامه‌ریزی مناسب برای اسکان فرهنگیان در نوروز ۹۶ آماده هستیم، گفت: ۲۰۰ مدرسه در ۳۹ منطقه و ناحیه آذربایجان‌شرقی برای اسکان فرهنگیان آماده سازی شده و در اختیار معلمان قرار می‌گیرد.
جعفر پاشایی در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفرهای نوروزی که در سالن جلسات معاونت عمرانی استانداری برگزار شد، با تأکید براینکه زیرساخت لازم برای اسکان فرهنگیان گردشگر کشور در استان فراهم‌شده است، اظهار داشت: سال گذشته برای سفر ۱۰ درصد فرهنگیان به تبریز در تابستان ۹۵ برنامه‌ریزی‌شده بود که با اقدامات خوب انجام‌شده، بیش از ۲۴ درصد معلمان و فرهنگیان کشور، تابستان امسال آذربایجان شرقی را برای گردش و مسافرت انتخاب کردند.وی بر ضرورت آموزش همگانی از جمله هتل‌داران و رانندگان و… برای نحوه مواجهه با گردشگران و تکریم لازم بسیار لازم و ضروری دانست و افزود: اگر گردشگر خاطره خوشی از برخورد مردم با وی نداشته باشد، یقیناً در انتخاب‌های بعدی استان به عنوان مقصد گردشگری تجدیدنظر خواهند کرد. برنامه‌ریزی مناسب برای اسکان فرهنگیان در نوروز ۹۶ آماده هستیم، ابراز داشت: ۲۰۰ مدرسه در ۳۹ منطقه و ناحیه آذربایجان‌شرقی برای اسکان فرهنگیان آماده‌سازی شده و در اختیار معلمان قرار می‌گیرد.پاشایی با اشاره به اینکه مرکز دائمی اسکان فرهنگیان برای نخستین بار در کشور در تبریز راه‌اندازی شد، ادامه داد: این مرکز به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی معلمان و مسافران فرهنگی کشور است که برای رفاه حال فرهنگیان راه‌اندازی شده است. مقدمات میزبانی نوروزی فرهنگیان با تخفیف ویژه فراهم‌شده و از ۲۶ اسفند تمامی امکانات اسکان نوروزی مدارس در اختیار مسافران فرهنگی قرار می‌گیرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز