روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 563
  • 693
  • 1,436,712
آماده باش کامل نیروهای خدمات شهری شهرداری تبریز

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز با اشاره به هشدارهای هواشناسی و پیش بینی بارش باران و برف در استان آذربایجانشرقی به ویژه در شهر تبریز، از آمادگی کامل نیروهای خدمات شهری، آتش نشانی و خدمات ایمنی برای مدیریت بهتر وضعیت احتمالی پیش بینی شده و رفع آبگرفتگی های احتمالی، خبرداد.
به گزارش شهریار، مسعود برزگر جلالی با اعلام این خبر، گفت: بر اساس گزارش اداره کل هواشناسی استان مبنی بر بارش باران و برف در شهر تبریز از روز پنجشنبه، اقدامات لازم در این زمینه برای رویارویی بهتر با این شرایط جوی به عمل آمده است. برزگر جلالی افزود: نیروهای عملیاتی حوزه معاونت خدمات شهری و اجرایی در آمادگی کامل به سر می برند.
او تاکید کرد: هفت ایستگاه آماده سازی محلول پاشی و یخ زدایی معابر و چندین دستگاه برف روب مکانیزه نیز در آماده باش هستند تا در صورت لزوم به ارائه خدمت بپردازند.
برزگرجلالی در پایان با دعوت از عموم همشهریان برای رعایت نکات ایمنی لازم و همکاری با عوامل شهرداری گفت: شهروندان در صورت بروز هر گونه مشکل و حادثه با شماره تلفن ۱۳۷ مربوط به مرکز فوریتهای شهرداری تماس حاصل نمایند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز