روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 384
  • 798
  • 1,333,883
آماده سازی اتوبوسهای گردشگری برای میزبانی از میهمانان نوروزی

به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز وحومه،فرخ جلالی مدیر عامل اتوبوسرانی کلانشهرتبریز با اعلام این خبر افزود: خوشبختانه براساس سازمان دهی وبرنامه ریزیهای انجام یافته ارائه خدمات رایگان تبریزگردی به مسافرین و گردشگران، در عید نوروز انجام خواهد گرفت.
جلالی تصریح کرد: طبق تجربیات سالهای گذشته با اجرای طرح تور تبریزگردی بصورت رایگان که با استقبال گسترده و رضایتمندی صددرصدی مسافران ، میهمانان ، گردشگران و حتی شهروندان تبریزی از خدمات این سامانه گردشگری مواجه شد ، امسال نیز برای بازدید میهمانان گرامی از مراکز تفریحی و تاریخی شهر تبریز با آمادگی کامل پذیرای این عزیزان خواهیم بود. وی افزود: ۳۰ دستگاه از مجهزترین اتوبوسهای واحد گشت در دو شیفت کاری از ساعت ۱۰صبح تا ۱۳ بعد از ظهر و ۱۶ تا ۲۰ بعد از ظهر به ارائه خدمات به مسافرین و میهمانان نوروزی و همچنین شهروندان عزیز خواهند پرداخت. مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی گفت : یکی از مهمترین اقداماتی که امسال در حوزه خدمات اتوبوسهای گردشگری انجام گرفته است استفاده از اتوبوسرانان مجرب و آموزش دیده در حوزه زبان انگلیسی و مباحث گردشگری می باشد که با توجه به انتخاب کلانشهرتبریز بعنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال ۲۰۱۸ تاثیر بسزایی در نحوه خدمات رسانی و جلب رضایتمندی میهمانان نوروزی خواهد داشت.
جلالی اضافه کرد: این اتوبوسها در منطقه گردشگری ائل گولی، چهارراه شهید بهشتی، میدان ساعت، پارک مسافر واقع در میدان استاد شهریار، پارک بانوی مهر واقع در خیابان رسالت و مقابل مرکز علمی کاربردی، خانه کارگر واقع در میدان پنج مرداد و همچنین در محل اسکانهای آموزش پرورش در آزادی و پاستور مستقر و به جابجایی میهمانان گرامی برای بازدید از مراکز تفریحی و تاریخی شهر تبریز از جمله لاله پارک ، بازار تاریخی تبریز ، موزه ها ، تفرجگاه عینالی تبریز و … با همکاری سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز اقدام می نمایند. وی در پایان افزود: اتوبوسرانی کلانشهر تبریز جزء اولین و پیشرو ترین ها، در خدمات رسانی و خلق ایده های نو در حوزه حمل ونقل عمومی بویژه درحوزه صنعت گردشگری می باشد و امیدواریم بتوانیم در رسیدن به هدف نهایی که همان جلب رضایت مسافرین و همشهریان عزیز می باشد دست یابیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز