روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 73
  • 489
  • 1,439,828
آماده سازی معابر شهرک صنفی صنعتی مایان

شهردار منطقه ۶ کلانشهر تبریز گفت: آماده سازی معابر شهرک صنفی صنعتی مایان توسط همکاران معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۶ تبریز انجام می شود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۶ تبریز، سامان احمدزاده، اظهار داشت: پروژه آماده سازی معابر شهرک صنفی صنعتی مایان شامل عملیات خاکبرداری – جدولگذاری و زیرسازی توسط همکاران معاوت فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۶ تبریز با هدف توسعه این شهرک و ایجاد امکانات جدید برای اصناف انجام می شود.
به گفته شهردار منطقه ۶ کلانشهر تبریز، پروژه جدول گذاری معابر شهرک صنفی صنعتی مایان به منظور رفع مشکل انتقال آبهای سطحی و اصلاح روسازی آسفالت توسط معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۶ تبریز از هفته گذشته آغاز شده و در حال اجراست. جدولگذاری و اجرای آبروی این شهرک به منظور هدایت اصولی آبهای سطحی و با هدف پیشگیری از مشکلات زیست محیطی و تامین رفاه و بهداشت اهالی و ساکنان منطقه در برنامه کار شهرداری منطقه ۶ تبریز قرار گرفته است.
سامان احمدزاده، شهردار منطقه ۶ ضمن تاکید براجرای این طرح ها افزود : اجرای پروژه جدول گذاری آبروها در سطح منطقه جهت مناسب سازی معابر و با توجه به فصل بارندگی در سطح منطقه اجرا می شود و ما در شهرداری منطقه ۶ تلاش می کنیم منطقه به سوی پیشرفت و آبادانی سوق پیدا کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز