روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 774
  • 817
  • 1,357,930
آماده همه گونه همکاری و همراهی برای تبریز۲۰۱۸ هستیم

شهردار تبریز و استاندار آذربایجان شرقی در راستای اتخاذ تمهیدات لازم برای مراسم آغازین تبریز۲۰۱۸ با «محمد جواد ظریف»، وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش شهریار، محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان با قبول دعوت شهردار تبریز و استاندار آذربایجان شرقی برای حضور در مراسم آغازین تبریز۲۰۱۸ از آمادگی وزارت امور خارجه برای همه گونه همراهی و همکاری در خصوص رویداد ملی تبریز۲۰۱۸ سخن گفت.
در این دیدار و گفتگو که در راستای اتخاذ تمهیدات لازم برای تبریز ۲۰۱۸ و با محوریت این موضوع صورت گرفته است در خصوص موضوعاتی چون دعوت از روسای جمهور، سفرا و میهمانان خارجی و انجام هماهنگی های لازم برای این مراسم بحث و مذاکره صورت گرفت.
استاندار آذربایجان شرقی آمادگی شهر تبریز جهت میزبانی از وزرای گردشگری سایرکشور ها را اعلام کرد.
همچنین در این دیدار چگونگی ارسال دعوت نامه ها برای میهمانان این رویداد و برگزاری شب های تبریز در خارج از کشور مطرح شد و هماهنگی لازم در این خصوص صورت گرفت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز