روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 195
  • 1,596
  • 1,022,240
آمادگی برای مواجهه با هرگونه تهدید رکن اصلی پدافند غیر عامل است

فرمانده منطقه پدافند هوایی شمالغرب کشور:

آمادگی برای مواجهه با هرگونه تهدید رکن اصلی پدافند غیر عامل است

امیر سرتیم دوم ملک علی اسدی فرمانده منطقه پدافند هوایی شمالغرب کشورفرمانده منطقه پدافند هوایی شمالغرب کشور گفت: آمادگی برای مواجهه با هرگونه تهدید اصلی ترین رکن پدافند غیر عامل است.

 امیر سرتیم دوم ملک علی اسدی فرد ظهر یکشنبه در سومین همایش پدافند غیرعامل منطقه پدافند هوایی شمالغرب با بیان نیات و مقاصد دشمنان همواره در سدد ایجاد خسارت و تحمیل هزینه به نظام و مردم است افزود: با نهادینه سازی فرهنگ در بین آحاد اجتماع و آگاه سازی صحیح آنان از تهدیدات خود را برای مواجهه با خطرات احتمالی آماده کنیم.

وی از تهدیدات سایبری و خلاء های موجود در فضاهای مجازی تحت عنوان بارزترین خطرات موجود برای عموم مردم و سازمان ها یاد کرد و خواستار توجه جدی به امنیت سایبری شد.

فرمانده منطقه پدافند هوایی شمالغرب کشور در پایان پدافند غیر عامل را مکمل پدافند عامل و زمینه ساز امنیت کشور در حوزه های مختلف برشمرد و تاکید کرد: باید اصول پدافند غیرعامل را با جدیت هرچه تمام رعایت کنیم تا از آسیب های مختلف مصون بمانیم. گفتنی است در این همایش به سه نفر از برگزیدگان که موفق به ارایه مقاله مورد قبول دبیرخانه شده بودند، گواهینامه ارایه شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز