روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 649
  • 1,097
  • 1,389,814
آمادگی تبریز ۲۰۱۸ در هاله ای از ابهام

بنا بر اظهارات فعالان صنعت گردشگری استان آذربایجانشرقی ، رویداد تبریز ۲۰۱۸ هنوز از سوی بسیاری از مسئولین استان جدی گرفته نشده و با وجود اینکه هر روز به این رویداد بزرگ نزدیکتر میشویم اما برنامه چندانی از سوی متولیان امر ارائه نشده و معلوم نیست گردشگران کشورهای اسلامی که تبریز را بعنوان مقصد گردشگری خود انتخاب خواهند کرد از کجای تبریز که بی عیب و نقص نیست بازدید خواهند کرد و از چه برنامه خاصی که برای آنها تازگی داشته باشد لذت خواهند برد و چه خاطره ای با خود به کشورشان خواهند برد؟ این درحالی است که اکثر فعالان این عرصه از زیر سئوال رفتن آبرو و حیثیت فعلی تبریز در اثر بی برنامگی احتمالی متولیان امر با نام تبریز ۲۰۱۸ بشدت نگران هستند و اگر هم اقداماتی از سوی مسئولین امر انجام شده و یا در حال انجام است هیچ اطلاع رسانی شایسته در این خصوص انجام نمیگیرد تا این نگرانی عمومی برطرف شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز