روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۱/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 437
  • 532
  • 998,377
آمادگی شهرداری تبریز برای جمع آوری وانت بارهای مزاحم

111111به گزارش شهریار، معاون خدمات شهری شهرداری تبریز در گفتگو با شهریار با بیان اینکه وانت بارهای میوه فروش سیار در سطح شهر موجب نارضایتی شهروندان شده اند گفت: شهروندان در این مورد بارها اعتراض خود را به شهرداری اعلام کرده اند و از شهرداری درخواست جمع آوری آنها را که موجب بی نظمی در تردد خودروها و عبور و مرور عابرین پیاده می شوند را دارند.
او افزود: جمع آوری این وانت بارها یک اقدام بین بخشی بوده و نیازمند تعامل و همکاری بین دستگاه های انتظامی و قضایی است. معاون خدمات شهری شهرداری تبریز ادامه داد: شهرداری در خصوص این خواست بحق شهروندان مکاتبات لازم را با دستگاه های انتظامی، قضایی و فرمانداری انجام داده و آمادگی خود را برای همکاری در تمام سطوح اعلام کرده است.
برزگر جلالی در پاسخ به این سوال که آیا پس از جمع آوری این وانت بار ها ساماندهی خواهند شد تصریح کرد: تردد این وانت بار در سطح شهر تخلف بوده و پس از جمع آوری نیازی به ساماندهی آنان وجود ندارد.
معاون خدمات شهری شهرداری تبریز با اشاره به اینکه اگر دستگاه های انتظامی و قضایی پای کار بیایند جمع آوری این وانت بارها یک هفته بیشتر طول نخواهد کشید تصریح کرد: جمع آوری این وانت بارها باعث افزایش رضایت مندی شهروندان و روان سازی ترافیک در مناطقی از شهر تبریز خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز