روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آمادگی فرودگاه تبریز برای افزایش پروازهای خارجی

مدیرکل فرودگاه‌های استان آذربایجان‌شرقی گفت: تمام زیرساخت‌های خدماتی، عملیاتی و ناوبری فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز برای افزایش پروازهای خارجی آماده است.
محمد صفایی در مراسم افتتاحیه نخستین پرواز تبریز – هامبورگ از فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز اظهار داشت: مقدمات انجام این پرواز در پی درخواست‌های مکرر مردمی و تشکیل جلسات متعدد با شرکت هواپیمایی قشم ایر آماده شده و هم اکنون شاهد انجام آن از فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز هستیم.
وی افزود: این پرواز می‌تواند پلی میان تبریز و اروپا باشد که با عنایت به انتخاب شهر تبریز به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام در سال ۲۰۱۸ نقطه عطفی در توسعه تبریز شهر اولین‌ها خواهد بود.
مدیرکل فرودگاه‌های استان در ادامه با اشاره به افزایش آمار مسافر و پرواز فرودگاه تبریز در سال ۹۵ گفت: سال گذشته بیشترین افزایش پرواز و مسافر در کشور به فرودگاه تبریز اختصاص داشت به طوریکه آمار مسافر جابه‌جا شده در سال ۹۵ به تعداد یک میلیون و ۸۳۸ هزار و ۷۰۱ نفر را نشان می‌دهد.
وی افزود: تمام زیرساخت‌های خدماتی، عملیاتی و ناوبری فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز برای افزایش پروازهای خارجی آماده است و تمرکز اداره کل فرودگاه‌های استان در سال‌جاری افزایش پروازهای خارجی و ایجاد مسیرهای جدید برای پروازهای خارجی است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز