روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
آمادگی نیروهای خدمات شهری برای مقابله با بارش برف

باقر خوشنواز شهردار منطقه ۲ کلانشهر تبریز از آمادگی نیروهای خدمات شهری برای مقابله با هرگونه حوادث ناشی از بارش برف، با استفاده از محلول آب و نمک خبر داد.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه ۲ تبریز، خوشنواز با اعلام این خبر گفت: با توجه به قرار گرفتن در فصل بارندگی، این منطقه با بسیج تمامی نیروهای خدمات شهری و با تجهیز و تعمیر ماشین آلات مورد نیاز، آماده مقابله با بروز هرگونه حوادث غیرمترقبه و بحران های طبیعی، خصوصاً رفع موانع حرکتی و سهولت تردد شهروندان در اثر بارش برف می باشد.
شهردار منطقه ۲ تبریز در ادامه افزود: به همین منظور در راستای حفظ فضاهای سبز شهری و با هدف جلوگیری از تخریب آسفالت معابر، این منطقه برای مقابله با حوادث زمستانی و بارش برف آمادگی لازم را کسب نموده و برای سهولت تردد شهروندان و وسایل نقلیه عمومی، از این پس از محلول آب نمک استفاده خواهد کرد.
وی در ادامه اظهار داشت: به منظور حفظ سلامتی کارگران خدمات شهری علاوه بر کم کردن عملیات نمک پاشی توسط آنان، شهرداری منطقه دو اقدامات لازم برای خرید ۱۵ تانکر پلی اتیلن برای استفاده از محلول آب نمک را بعمل آورده است.
باقر خوشنواز در خصوص سایر اقدامات به انجام رسیده جهت مقابله با حوادث زمستانی، از آماده سازی ۳ دستگاه برف روب و ۲ دستگاه نمک پاش نیز خبر داد و تصریح کرد: علاوه بر اقدامات به انجام رسیده؛ در همین راستا نیروهای پرتلاش این منطقه ضمن لایروبی و پاکسازی تمامی کانال ها و مسیل های سطح حوزه، نسبت به تجهیز و راه اندازی ماشین آلات خدمات شهری خصوصا تعمیر و بازسازی ماشین آلات برف روب نیز اقدام کرده و برای حوادث ناشی از بارندگی برف، آمادگی لازم را کسب نموده اند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز