روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 657
  • 721
  • 1,335,579
آمادگی کمیته امداد برای دریافت نذورات مردم در عید قربان

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی از آمادگی کمیته امداد برای دریافت نذورات مردم در عید قربان خبر داد.
محمد کلامی با بیان اینکه مردم خیر در عید سعید قربان می‌توانند گوشت قربانی و نذورات خود را به ادارات این نهاد در سطح استان تحویل دهند، گفت: مردم نیکوکار استان هر سال کمک‌های قابل توجهی به مددجویان تحت حمایت این نهاد در عید سعید قربان می‎کنند که پیش‌بینی می‌شود امسال این کمک‎ها پررنگ‌تر از سال‌های گذشته باشد.
وی با اشاره به این که کمیته امداد همه ساله و در عید سعید قربان، گوشت قربانی در بین خانواده‌های تحت حمایت توزیع می‌کند، عنوان کرد: این نهاد امسال نیز با همکاری ائمه‎ی جماعت، هیئت امنای مراکز نیکوکاری احسان و نذورات مردم خیر استان را در این روز جمع آوری و بین نیازمندان توزیع خواهد کرد.
وی افزود: در سال گذشته مردم نوع دوست استان مقدار زیادی گوشت قربانی به ارزش ۶۴۵ میلیون تومان به نیازمندان کمک کردند. همچنین کمک‌های جمع آوری شده در روز عید سعید قربان امسال نیز در اسرع وقت بین نیازمندان همان محله توزیع خواد شد.
مدیرکل کمیته امداد استان با قدردانی از کمک‌های مردم به نیازمندان، گفت: کد آنی پرداخت ۰۴۱#*۸۸۷۷* برای دسترسی هر چه آسان‌تر خیران تدارک دیده شده است تا از این طریق کمک‌های خود را در اختیار خانواده‌‌های بی‌بضاعت قرار دهند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز