روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 682
  • 849
  • 1,360,594
آمارحوادث چهارشنبه‌سوری در آذربایجان شرقی

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌ شرقی از مصدوم شدن ۱۰۳ نفر در حوادث چهارشنبه سوری در آذربایجان‌ شرقی خبر داد.
فرزاد رحمانی با اعلام آخرین آمار مصدومان چهارشنبه آخر سال، اظهار کرد: تا ساعت ۲۳، اورژانس۱۱۵ استان ۱۰۳ نفر را به بیمارستان و مراکز درمانی منتقل کرده که ۴۰ نفر آن‌ها را تماشاگرانی که در صحنه حاضر بودند، تشکیل دادند.
وی گفت: از ۱۰۳ مصدوم گزارش شده، ۴۸ نفر از تبریز و ۵۵ نفر از شهرستان‌ها هستند که ۴۱ نفر آن‌ها در بیمارستان های استان بستری هستند و مابقی به صورت سرپایی درمان شدند.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌ شرقی اضافه کرد: ۸۸ نفر حادثه دیدگان سوانح چهارشنبه‌سوری مذکر و ۱۵ نفر مونث هستند.
فرزاد رحمانی با بیان اینکه بیشترین فراوانی آسیب‌ها را سوختگی ها به خود اختصاص داده است، خاطرنشان کرد: ۲۶ نفر از ناحیه چشم آسیب دیده و دو نفر قطع عضو شدند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز