روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 633
  • 1,097
  • 1,389,798
آمارشهدای فاجعه حِله به این زودی اعلام نمیشود

معاون کنسولی وزیر امور خارجه، با بیان اینکه برخی پیکرهای شهدای فاجعه تروریستی حله برای شناسایی به آزمایش DNA نیاز دارند، تاکید کرد: فکر نمی کنم به زودی آمار دقیقی از شهدای ایرانی اعلام شود.
حسن قشقاوی ، درباره آخرین آمار شهدای ایرانی انفجار تروریستی در حِله عراق اظهارداشت: هیچ خبر جدیدی درباره آمار شهدا نداریم، جز خبرهایی که اعلام شداست.
وی با بیان اینکه بخشی از شهدا برای شناسایی نیاز به آزمایش DNA دارند، تصریح کرد: مجروحین حادثه در حال انتقال به ایران هستند و در حال برنامه ریزی هستیم تا به تدریج پیکر شهدا نیز به کشورمان منتقل شود تا پس از شناسایی مشخص شود چه تعداد ایرانی، عراقی، پاکستانی و افغانستانی در بین شهدا وجود دارد.
معاون وزیر امور خارجه تصریح کرد: به احتمال قوی این طور عمل خواهد شد که همه پیکرها به ایران منتقل می شود و هویت و ملیت آنها در داخل و با آزمایش معلوم خواهد شد.
قشقاوی با تاکید بر اینکه دستگاه های مرتبط مشغول انجام کار هستند، تاکید کرد: هر آماری که درباره شهدا اعلام می شود، واقعی و قطعی نیست، مگر اینکه در روزهای آینده و با آزمایش های دقیق مشخص شود.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به شدت سوختگی اجساد شهدا فکر نمی کنم به زودی آمار دقیقی از شهدای ایرانی اعلام شود و هیچ آماری نیز در حال حاضر وجود خارجی ندارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز