روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 388
  • 1,087
  • 1,361,387
آمار بالای بیکاری و رکود به عملکرد مدیران باز می‌گردد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه باید ریشه مشکلات شهرستان اهر با دقت شناسایی شود، گفت: وجود آمار بالای بیکاری و رکود در بخش گردشگری به وضعیت اقتصادی کشور ربطی ندارد، بلکه عملکرد من مدیر شهرستان و سختگیری‌های بی‌مورد است که باعث فرار سرمایه‌گذاران و دلسردی فعالان اقتصادی می‌شود.
داوود بهبودی در جلسه مشترک کمیته برنامه‌ریزی و ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان اهر اظهار کرد: تحقق اقتصاد مقاومتی صرفاً با اتکا به دولت اتفاق نخواهد افتاد و تنها بخشی از موضوع به دولت برمی‌گردد، همین که دستگاه‌های دولتی مراحل و ضوابط دست و پاگیر را حذف و فرآیند صدور مجوزها را سرعت بخشند، بخش اعظمی از نقش دولت را در اقتصاد مقاومتی ایفا کرده‌اند.
وی یادآور شد:در هیچ جای دنیا قوانین و مقررات به منظور سخت‌گیری تدوین و وضع نشده‌اند، بلکه هدف از وضع قوانین تسهیل فضای فعالیت مردم و بخش خصوصی بوده است.
این اقتصاددان ادامه داد: لازم است تمرکززدایی از مرکز و تفویض اختیار به مدیران شهرستان مورد توجه دستگاه‌های استان و کشور قرار گیرد تا مدیران شهرستان که دلسوزتر از دیگران نسبت به مشکلات شهرستان هستند، بتوانند به مردم و فعالان اقتصادی مساعدت لازم را بکنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز