روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 819
  • 779
  • 1,330,331
آمار سامان قدوس در قیاس با دی ماریا

ستاره ایرانی تیم آمیان با وجود بازی خوبش در هفته های اخیر نتوانست برابر غول های پاریسی برای تیم کوچک لیگ فرانسه کار بزرگی انجام بدهد.
سامان قدوس چند شب گذشته در ترکیب تیم آمیان برابر پاری سن ژرمن نود دقیقه در ترکیب تیمش بود و البته آمیان با نتیجه ۵ بر صفر برابر کهکشانی های پاریس شکست خورد. قدوس در این بازی نفر اول زدن ضربات ایستگاهی تیمش بود که این نشان می دهد او جایگاهی محکم در ترکیب تیم آمیان پیدا کرده است.
سامان قدوس دیشب سه شوت به سمت دروازه پاری سن ژرمن زد و یکی از شوت هایش داخل چارچوب بود. او در این بازی ۲ پاس کلیدی هم به همبازیانش داد ضمن اینکه ۸۷/۶ % پاس هایش درست بوده است. او یک بار هم در جدال های هوایی به پیروزی رسید و در نهایت نمره تقریبا خوب ۵/۸۵ را گرفت.
آمیان شنبه هفته آینده در زمین خودش میزبان تیم نانت است و در صورت برد در این بازی می تواند شرایط بهترین در جدول پیدا کند. این تیم در حال حاضر با ۱۰ امتیاز در رده هفدهم جدول لیگ فرانسه قرار دارد.
بهترین بازیکن بازی آمیان و پاری سن ژرمن از نظر سایت هواسکورد آنخل دی ماریای آرژانتینی بوده است که نمره ۹/۲۴ را گرفته است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز