روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار نابسامانی‌های اجتماعی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز پایین است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان اینکه میزان نابسامانی های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تبریز پایین است، گفت: معتقدم دانشجویان علوم پزشکی تبریز جزودانشجویان سالم جامعه دانشگاهی هستند.
محمدحسین صومی در اختتامیه هشتمین جشنواره فرهنگی هنری و نشریات دانشجویی، اظهار کرد: دانشجویان در کنار آموزش تحصیلات علمی، می‌توانند با انجام فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی شخصیت خود را بسازند و جامعه از توانمندی‌های هنری و فرهنگی آنها بهره مند شود.
وی خطاب به دانشجویان با بیان این‌که بنده به چنین دانشجویانی که در جشنواره های فرهنگی و هنری همواره حضور پر رنگ داشته و موجب افتخار و سربلندی دانشگاه می‌شوند، افتخار می‌کنم، افزود: از مسئولانی که فضا را برای حضور و مشارکت دانشجویان را در چنین جشنواره هایی فراهم می کنند، قدردانی می کنم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با تاکید بر اینکه نزدیک به هفت هزار نفر از دانشجویان علوم پزشکی در کانون ها و برنامه های متعدد دانشگاه نقش ایفا می کنند، گفت: نتیجه ی این تلاش ها در کانون ها فقط بالیدن و‌ پز دادن مقام‌اولی دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیست، بلکه ما نتیجه ی آن را به وضوح در مشارکت دانشجویان در برنامه های مختلف فرهنگی، اجتماعی و هنری می توانیم مشاهده کنیم و با افتخار می گوییم که نابسامانی های اجتماعی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز پایین بوده است و معتقدم دانشجویان علوم پزشکی تبریز جزوی از دانشجویان سالم جامعه دانشگاهی هستند.
وی با تاکید بر اینکه بحث رفاه کامل جسمی، روحی و روانی و معنوی یکی از وجوه مشارکت پذیری افراد در تدبیر آینده ی آنهاست، افزود: دانشجویان با شرکت در جشنواره ها و مسابقات دانشگاه آینده ی خود و کشور را می سازند و ما با حضور و مشارکت دانشجویان در آینده شاهد فتح قله های موفقیت زیادی خواهیم بود.
صومی ضمن تسلیت درگذشت دکتر بخت آور و گرامیداشت یاد مرحوم دکتر برادران، افزود: سال ۱۳۲۶ دکتر برادران به عنوان اولین دانشجوی ورودی پزشکی دانشگاه و سال ۱۳۲۹ دکتر بخت آور دانشجوی ورودی دوم رشته ی داروسازی بوده است و ما یاد و خاطره ی این بزرگواران را گرامی می داریم.
وی عنوان کرد: به مناسبت هفتادمین سال تاسیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، ۷۰ میلیون تومان در اختیار مدیر تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز قرار می دهیم تا این مبلغ به آثار پر افتخار دانشجویان برگزیده در سه ماه آینده تعلق گیرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز