روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 317
  • 1,569
  • 1,020,766
آمار ورزشکاران سازمان یافته آذربایجان شرقی باید افزایش یابد

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی، برنامه های این اداره کل در هفته تربیت بدنی را تشریح کرد.
ایوب بهتاج در نشست خبری به مناسبت هفته تربیت بدنی اظهار کرد: هفته تربیت بدنی، از روز ۲۶ مهر آغاز می شود و امسال، این هفته به نام “۴۰ سال ورزش، ۴۰ سال افتخار” نامگذاری شده است.
وی افزود: غبارروبی مزار شهدا در تمام شهرهای استان، تکریم از پیشکسوتان، دیدار با ورزشکاران جانباز و خانواده های شهدا، برگزاری همایش های مختلف خانوادگی از جمله دوچرخه سواری، پیاده روی و کوهپیمایی، از جمله برنامه های اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در این هفته است.
بهتاج، همچنین از اجرای برنامه های مختلف برای آحاد مختلف جامعه از جمله نابینایان، کم بینایان، معلولان و … خبر داد.
وی خاطرنشان کرد: امسال توانستیم نتایج درخشانی در بازی های آسیایی و پاراآسیایی کسب کنیم و برنامه های مختلف ورزشی در طول سال گذشته داشتیم که بیشتر آن ها هم در راستای “تبریز ۲۰۱۸” بود.
وی درخصوص وضعیت خانه تکواندوی استان گفت: خانه تکواندوی آذربایجان شرقی، بعد از تهران، بهترین وضعیت را داراست و باید این خانه را از نظر امکانات مدرن تکواندو، تجهیز سازیم.
مدیر کل ورزش و جوانان استان، ورزشکاران سازمان یافته آذربایجان شرقی در سال گذشته را ۳ و نیم درصد اعلام کرد و افزود: اگر بتوانیم این آمار را به بالای ۵ درصد برسانیم، قدم بزرگی برای ما محسوب می شود.
وی ادامه داد: به دنبال این هستیم که زیرساخت های ورزش همگانی را در استان افزایش دهیم تا مردم استان، دسترسی راحت تری به اماکن ورزشی داشته باشند.
بهتاج گفت: به دنبال این هستیم که راه های دسترسی به ورزشگاه یادگار امام (ره) و پارکینگ این ورزشگاه را بهبود بخشیم تا تماشاگران، دیگر دغدغه هایی در این خصوص نداشته باشند.
وی همچنین از وجود حدود ۵۰ پروژه نیمه تمام در استان آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: قصد داریم در روزهای آینده، چند پروژه ورزشی را در شهرهای مختلف افتتاح کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز