روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 22
  • 814
  • 1,335,758
آمریکا با اجرای تحریم های جدید علیه ایران و روسیه منزوی تر می‌شود

میخائیل بوگدانف معاون وزیر امور خارجه و نماینده ویژه رئیس جمهوری روسیه در امور خاورمیانه گفت که اقدام اخیر واشنگتن با تحریم های جدید ضدروسی و ایرانی سبب انزوای بیشتر آمریکا می شود.
بوگدانف در پایان مذاکرات با حسین جابری انصاری معاون عربی و آفریقای وزارت خارجه که با حضور مهدی سنایی سفیر ایران در مسکو برگزار شد، به خبرنگاران گفت: تهران و مسکو به عنوان دو متحد پرتوان منطقه ای، همکاری های سازنده خود را برای ثبات بخشی بیشتر ادامه خواهند داد، زیرا باور دارند دستاوردهای سودمندی برای همه بویژه سوریه دارد.نماینده ویژه پوتین همچنین در باره اقدام های اخیر واشنگتن علیه تهران و مسکو، گفت: روسیه کاملا بر این باور است که تحریم های جدید آمریکا علیه روسیه و ایران قانونی نیست، با معیارهای بین المللی انطباق ندارد و کشور تحریم کننده را بیشتر منزوی می کند.
بوگدانف در پیان نیز نتیجه چنین اقدام هایی را سبب تیره تر شدن روابط روسیه و آمریکا خواند.مذاکرات چهار ساعته امروز جابری انصاری و بوگدانف در قالب ادامه رایزنی های منظم ایران و روسیه در باره تازه ترین تحولات منطقه، بررسی مسائل سوریه و افزایش هماهنگی های تهران و مسکو برگزار شد.
مسائل غرب آسیا و شمال آفریقا از جمله وضعیت سوریه، یمن، لیبی، عراق، کردستان این کشور، فلسطین، بحران در روابط قطر و عربستان سعودی و دیگر موضوع های منطقه ای و بین المللی مورد توجه بحث و تبادل کردند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز