روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 639
  • 659
  • 1,438,200
آمریکا دروغ می‌گوید؛ دارو هم تحریم است

هاشمی در گفتگو با خبرنگاران ضمن محکوم کردن مجدد تحریم‌های آمریکا، به مشکل شرکت‌های دارویی برای خرید دارو و انتقال پول به آن سوی مرزهای کشور اشاره کرد و در عین حال از مردم خواست که از داروهای تولید داخل حمایت کنند و از کیفیت آن نیز مطمئن باشند.
وزیر بهداشت تاکید کرد: اگر قرار است با تحریم مقابله کنیم این کار با شعار شدنی نیست، بلکه باید عمل کرد. ما تحریم‌ها را محکوم می‌کنیم؛ چراکه نوعی جنگ و حمله به منافع یک ملت است؛ بویژه در حوزه‌هایی مانند دارو که جنبه‌های انسانی دارند. آمریکایی‌ها به دروغ می‌گویند که دارو تحریم نیست. طی یک ماه گذشته هیچ شرکت دارویی نبوده که بتواند پولش را به آن طرف مرزها بفرستد. البته طبیعی است که وزیر خارجه و رییس جمهور آمریکا به دنبال فریب افکار عمومی هستند. البته وجود تحریم‌ها به این معنی نیست که راهکار نداریم. در قرن بیست و یکم صحبت از تحریم یک شوخی است و آن هم برای کشوری که دوستان فراوانی در دنیا دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز