روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 239
  • 639
  • 1,435,275
آمــاده‌سازی قطعات مسکونی درحوزه شهرداری منطقه ۴

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه۴ تبریز، اکبر امجدی با بیان این مطلب اظهار داشت: قطعات مسکونی شهیدان ذاکر، با عملیات ماکادام‌‌ریزی اساسی، زیرسازی و مهیای اجرای یکی از پروژه‌های ارزنده مسکن‌سازی در غرب شهر تبریز می‌شود.
امجدی اضافه کرد: طرح آماده‌سازی قطعات مسکونی شهیدان ذاکر، با قراردادی به مبلغ ۲۵۰ میلیون تومان نهایی شده و به امید خدا، زمینه مناسبی برای پیگیری و استمرار پروژه، فراهم خواهد کرد.
وی دسترسی به زیرساخت‌های آماده را امتیاز مهم این پروژه خواند و اظهار امیدواری کرد، برخورداری از این شرایط، به شتاب هر چه بیشتر طرح بینجامد.
شهردار منطقه ۴ تبریز از آغاز عملیات عمرانی پروژه مسیرگشایی خبر داد.
اکبر امجدی هم چنین اظهار داشت: همزمان با میلاد با سعادت حضرت رسول اکرم (ص) و ولادت امام جعفر صادق (ع)؛ عملیات عمرانی پروژه مسیرگشایی امتداد خیابان شهید خلیلی توسط شهرداری منطقه ۴ آغاز شد.
وی افزود: مسیرگشایی امتداد خیابان شهید خلیلی (اتصال خیابان حجتی به میدان معلم) با ۹۵ درصد پیشرفت تملک املاک موجود در مسیر با هزینه ۱۳۵ میلیارد ریال، آغاز شد. پروژه مسیرگشایی امتداد خیابان شهید خلیلی به طول۵۰۰ متر و عرض ۱۸ متر به هزینه عمرانی ۱۵ میلیارد ریال در دست اجرا است.
امجدی بیان داشت: فاز دوم پروژه مسیرگشایی خیابان فیضیه غربی به نظام پزشکی نیز به عنوان یکی دیگر از طرح های مسیرگشایی در دست اجرای شهرداری منطقه چهار به طول ۳۵۰ متر و عرض ۱۸ متر با هزینه ای بالغ بر ۶۰میلیارد ریال در حال طی آخرین مراحل اجرایی است که به زودی تکمیل و تقدیم شهروندان می شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز