روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 685
  • 721
  • 1,335,607
آموزش شهروندی اساس توسعه شهری

شهردار منطقه ۴ آموزش شهروندی را زمینه ساز مشارکت ارزشمند شهروندان در جامعه عنوان کرد.
امجدی در جلسه ای که با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و هنری شهرداری تبریز برگزار شد، ضمن ارائه گزارش از عملکرد ۴ ماهه معاونت فرهنگی و اجتماعی منطقه، اظهار داشت: این معاونت عهده دار آموزش های شهروندی و برنامه های اجتماعی محوری است که مورد نیاز اقشار مختلف جامعه می باشد.
وی برگزاری دوره های آموزش شهروندی را یکی از مهمترین فعالیت های معاونت فرهنگی و اجتماعی دانست و تاکید کرد: بر این باور هستیم حضور و مشارکت شهروندان در این دوره ها، مهم ترین تمرین در فرایند جامعه پذیری برخی آموزش ها است که می تواند زمینه ساز مشارکت ارزشمند همشهریان در جامعه باشد.
شهردار منطقه ۴ با بیان اینکه کار فرهنگی نیازمند زمان و برنامه ریزی بلند مدت است گفت: مقولات و مسائل فرهنگی عمق و ژرفای خاص خود را دارند و از این رو در مقوله فرهنگ هم برنامه ریزی کوتاه مدت نیاز است و هم نگاه میان مدت و بلند مدت.
اکبر امجدی تاکید کرد: کارهای فرهنگی نیازمند استمرار و اعتقاد راسخ است و عملیاتی نمودن امور فرهنگی برنامه محور؛ همت و مجاهدت می طلبد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز