روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 2
  • 772
  • 857
  • 1,394,065
آموزش۱ میلیون نفر دوره در مراکز آموزش فنی و حرفه ای کشور

رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور از آموزش یک میلیون نفر دوره در مراکز آموزش فنی و حرفه ای کشور خبر داد.
محمد امین سازگارنژاد در جریان بازدید از مراکز فنی و حرفه ای خوی با بیان اینکه مهارت آموزان در مراکز آموزش فنی و حرفه ای، آموزشهای لازم را برای ورود به بازارکار فرامی گیرند افزود: طی سالجاری یک میلیون نفر دوره در مراکز این سازمان آموزشهای لازم را فرا گرفته اند.امسال برای تامین نیازهای بازار کار به نیروی ماهر یک میلیون نفر دوره در ۷۰۰ مرکز فنی و حرفه ای و هشت هزار مرکز آموزش فنی و حرفه ای و سه هزار کارگاه مهارت آموزی بخش خصوصی در حال مهارت آموزی هستند.
سازگارنژاد اضافه کرد: آموزشهای سفارشی بازار کار در اولویت برنامه های آموزش مهارت در مراکزفنی و حرفه ای است و این سازمان برای تربیت نیروی کار ماهر تفاهم نامه هایی با بخش های صنعت، معدن، فناوری اطلاعات، صنایع دستی و کردشگری و بازآفرینی شهری امضا کرده است.
رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور عنوان کرد:در حوزه آموزش فنی و حرفه ای هفت هزار استاندارد آموزشی تعریف شده است که در حال حاضر بیش از دو هزار استاندارد آموزشی در حال بهره برداری است.
سازگارنژاد، گسترش استفاده از این فناوری های آی تی و آی سی تی در مراکز مهارت آموزی را از برنامه های اولویت داراین سازمان اعلام کرد.
رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور یادآور شد: دوره های آموزش مراکز فنی و حرفه ای برای کارآموزان باری ورود به بازار کسب و کار به صورت سه ماهه برگزار می شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز