روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۱۲/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 19
  • 609
  • 1,234,733
آژیـــرخطر بحران محیط زیستی باید در کشور به صدا در بیاید

غلامحسین مسعودریحان در نهمین جلسه عمومی شورای اسلامی استان با حضور نامدار، مدیرکل منابع طبیعی استان اظهار کرد: اکنون معضلات زیست محیطی و بحران آب در دنیا مطرح است، علاوه بر مشکلاتی چون تورم و رکود اقتصادی، با بحران جدی آب رو به رو هستیم.
وی با بیان اینکه امیدوارم دولت و مجلس چاره ای برای مشکلات جامعه بیندیشند، خاطرنشان کرد: شوراها به عنوان نمایندگان مردم باید به صورت علمی و آگاهانه به معضلات اساسی چون زیست محیطی بپردازند.
مسعودی‌ریحان با بیان اینکه باید اهمیت بحران آب در کشور به صورت جدی تبیین شود، تاکید کرد: فرهنگ صرفه جویی در آب نخست باید توسط مدیران و مسئولان نهادینه شود و سپس باید تمام آحاد جامعه را به مکانیزه کردن آب دعوت کنیم.معضل آب بحثی بسیار مخاطره آمیز است که باید در بین عموم صرفه جویی در آب را نهادینه کنیم و حتی آموزش های لازم در این زمینه در مدارس ارائه شود.
وی گفت: در کشورهای توسعه یافته، اولویت ملت‌ها برای رسیدگی به معضلات، محیط زیست است، در کشور ما نیز باید به چنین مقوله‌ای بیشتر اهمیت داده شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز