روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۹/۲۳
روزنامه ساقی آذربایجان
آکادمی دوومیدانی را در تبریز ایجاد می‌کنیم

علیرضا رحیمی در گفت‌‌وگو با خبرنگاران از علاقه‌‌‌مندی فدراسیون دوومیدانی کشورمان در برگزاری مشترک ماراتن تبریز ۲۰۱۸ خبر داد و عنوان کرد: سازمان ورزش شهرداری تبریز با همکاری فدراسیون دو و میدانی، بزرگترین رویداد ورزشی کشور را تحت عنوان ماراتن تبریز ۲۰۱۸ برگزار خواهد کرد.
طی جلسه‌ای که با رئیس فدراسیون دوومیدانی داشتیم، در خصوص برگزاری ماراتن تبریز ۲۰۱۸ به تفاهم کامل رسیدیم و قرار شد تا به صورت مشترک و با همکاری فدراسیون، این رویداد بزرگ را در تبریز برگزار کنیم.
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز یادآور شد: در این جلسه همچنین مواردی از جمله تاسیس آکادمی دو و میدانی و استعدادیابی و حمایت از ورزشکاران این رشته ورزشی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. رحیمی با اشاره به علاقه مندی فدراسیون دوومیدانی در خصوص برگزاری ماراتن تبریز ۲۰۱۸، تصریح کرد: در تلاش هستیم تا برگزاری این ماراتن، آغازی برای دوی ماراتن شهری در تبریز باشد و هدف ما، برگزاری همه ساله این رویداد در استان و شهر تبریز است. ماراتن تبریز ۲۰۱۸ بزرگترین رویداد ورزشی کشور خواهد بود و امیدواریم بتوانیم با هماهنگی فدراسیون و دیگر نهادهای مرتبط، شاهد برگزاری با کیفیت این رویداد در تبریز باشیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز