روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 285
  • 407
  • 1,282,516
آیا خلعتبری سرخ پوش می شود؟

تراکتور به دنبال مهاجم دیپورتی گسترش؛

در حالی که پس از کش و قوس های فراوان میان محمدرضا خلعتبری و باشگاه گسترش فولاد که از اواسط لیگ شانزدهم و همزمان با عدم پاسخگویی این بازیکن به انتظارات کادر فنی آغاز شده بود، طرفین در پایان نیم فصل اول به همکاری خود پایان دادند، اینک یک تیم دیگر از شهر تبریز به دنبال جذب خلعتبری می باشد.
تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز که در نیم فصل اول با وجود حضور لوسیانو ادینیوی گلزن، بنا به تشخیص سرمربی، فرزاد حاتمی را در نوک خط حمله خود می دید، برای جذب محمدرضا خلعتبری با این بازیکن وارد مذاکره شده است.
گفتنی است که محمدرضا خلعتبری که از سپاهان راهی گسترش فولاد شده بود، در نیم فصل اول ۱۳ بار به میدان رفت و بدون اینکه گلی به ثمر برساند به کار خود در این تیم خاتمه داد تا یک دوره ناموفق را در دوران فوتبالی اش تجربه کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز