روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 570
  • 745
  • 1,381,994
آیین وداع مردم تبریز با ماه خدا برگزار می شود

مردم متدین تبریز طی مراسمی معنوی با ماه مهمان خدا وداع می کنند.
به گزارش شهریار، حسین آذرنیا ضمن بیان این مطلب افزود: این برنامه در قالب آیینی معنوی و ارزشمند در سالهای اخیر برگزار شده و همراه شاهد حضور گستره و پرشور مردم شهر تبریز بوده است.
به گفته وی، این آیین امسال روز شنبه ۲۹ ماه مبارک رمضان در محل حسینه پنج تن آل عبا برگزار میشود و پذیرای مردم شهر تبریز خواهد بود.
مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، افزود: در این مراسم که از ساعت ۱۰ شب در محل حسینیه آغاز میشود، حاضران ضمن قرائت دعای ویژه وداع با ماه خدا، از همخوانی گروههای توشیح و همچنین از حضور قاریان برجسته بهره خواهند برد.
وی از عموم شهروندان دعوت نمود با حضور در این مراسم ضمن افزودن بر مجد و عظمت این برنامه از برنامه های معنوی اجرا شده بهره مند شوند.
گفتنی است ویژه برنامه وداع با ماه خدا امروز ۳ تیر ماه در محل حسینیه پنج تن آل عبا واقع در خیابان آذربایجان، اول خیابان شهید رنجبر (اول حکم آباد) از ساعت ۱۰ شب / ساعت ۲۲ برگزار می شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز