روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 241
  • 863
  • 1,353,577
از ابتدای فصل برای قهرمانی خود را آماده کردیم

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: امسال با تمرکز روی بحث فنی، بدنسازی و ذهن بازیکنان توانستیم به عنوان قهرمانی دست پیدا کنیم.
به گزارش ایسنا، زهرا مرتضی‌زاده پس از کسب عنوان قهرمانی در سوپرلیگ بسکتبال بانوان اظهار داشت: سال گذشته عنوان نایب‌قهرمانی را در سوپرلیگ به دست آوردیم. امسال درصدد برآمدیم با تمرکز روی مسائل فنی، بدنسازی و بحث روانی بازیکنان، قهرمانی را از آن خود کنیم که خدا را شکر به هدف مدنظرمان رسیدیم.
وی افزود: کسب این عنوان در سوپرلیگ بسکتبال بانوان کار ساده‌ای نبود. تیم‌های قدرتمندی در لیگ امسال حضور داشتند اما ما با یک برنامه‌ریزی دقیق توانستیم از همه پیشی بگیریم و قهرمانی را از آن خود نماییم.
سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان ادامه داد: از عملکرد داوران در فصل جاری راضی‌ام و در هیچ بازی مشکلی با داوران نداشتم.
مرتضی‌زاده با اشاره به جذب بازیکن خارجی گفت: بازیکن خارجی ما سال گذشته نیز حضور داشت و برای این فصل نیز در ۴ بازی آخر از او استفاده کردیم. این بازیکن خارجی به تمام خواسته های ما پاسخ مثبت داد. استفاده از بازیکن خارجی در سال آینده را هم در نظر داریم. البته همه اینها بستگی به شورای سیاستگذاری نفت دارد که آیا به ما این اجازه را خواهد داد که از بازیکن خارجی استفاده کنیم یا نه.
وی در پایان گفت: جذب نیروهای داخلی در اولویت برنامه‌های ماست و اگر بودجه و امکانات در اختیار داشته باشیم، به جذب بازیکنان خارجی بیشتر نیز فکر می‌کنیم و در سال آینده بازیکنان فنی خارجی را افزایش می‌دهیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز