روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۹/۲۰
روزنامه ساقی آذربایجان
ابراز تمایل الکسیس سانچس برای ترک آرسنال

الکسیس که تا سال ۲۰۱۸ با آرسنال قرارداد دارد، هنوز حاضر به تمدید قراردادش نشده و همین مسئله شایعات زیادی در مورد جدایی او از توپچی ها ایجاد کرده است.گفته می شود درخواست دستمزد هفتگی ۴۰۰ هزار پوندی این ستاره شلیایی باعث شده تا مذاکرات تمدید قرارداد او با آرسنال نیمه کاره بماند و اکنون او با ابراز علاقه به بازی در لیگ قهرمانان اروپا، تلویحا از تمایلش به ترک آرسنال گفت زیرا توپچی ها بعد از ۲۱ سال، در فصل اخیر نتوانستند جواز حضور در چمپیونزلیگ را به دست بیاورند.او به خبرنگاران گفت:” من می خواهم در لیگ قهرمانان بازی کنم. تصمیم فقط با من نیست. من باید منتظر آرسنال بمانم.من تصمیمم را گرفته ام.
باید منتظر پاسخ آرسنال بمانم. نظر من بازی کردن در ترکیب تیم و همینطور در چمپیونزلیگ اسن. از وقتی بچه بودم، این رویا را در سر داشتم.”

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز