روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 757
  • 857
  • 1,394,050
ابلاغیه فرمانداری تبریز به رئیس شورای شهر درخصوص عدم اجرای ساختار جدید سازمانی شهرداری

فرماندار تبریز در خصوص عدم اجرای ساختار جدید سازمانی شهرداری تبریز به رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز ابلاغیه‌ای صادر کرد.
فرماندار شهرستان تبریز طی ابلاغیه مهمی به رئیس شورای اسلامی شهر تبریز، ضمن درخواست اجرای بخشنامه وزارت کشور و سازمان مدیریت برنامه‌ریزی، از وی خواست در اولین جلسه شورای اسلامی شهر تبریز به این موضوع مهم رسیدگی و نتیجه را به فرمانداری اعلام کنند.
در این ابلاغیه رحیم شهرتی‌فر آمده است: با توجه به انقضای موعد یکساله مقرر در بخشنامه های شماره ۱۱۶۴۵ مورخه ۹۴/۲/۲۰ سازمان مدیریت و برنانه ریزی کشور و نامه شماره ۱۹۲۷۴ مورخه ۹۴/۲/۲۰ وزارت کشور درخصوص ضوابط تشکیلاتی شهرداری‌ها، لازم است به منظور اجرای ساختار سازمانی جدید شهرداری تبریز، موضوع بررسی و تصویب اساسنامه‌ها و دستورالعمل‌های لازم در دستور کار اولین جلسه شورای اسلامی قرار گرفته و نتیجه را برای انعکاس به مبادی ذیربط، به این فرمانداری اعلام دارند.
همچنین به موجب ابلاغیه ذکر شده با اشاره به بند سه بخشنامه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور‌، مسئولیت عدم اقدام به ‌موقع و یا تعلل در ایجاد ساختار جدید سازمانی شهرداری به عهده آن شورا و شهرداری خواهد بود

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز