روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 68
  • 384
  • 1,279,985
ابلاغ قرارداد تقاطع غیرهمسطح جاده سنتو با توجه به هویت تاریخی منطقه

شهردارمنطقه ۶ تبریز از ابلاغ قرارداد مطالعات تقاطع غیرهم سطح جاده سنتو با توجه به هویت تاریخی راه ابریشم و جاده غازانیه خبر داد.
به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۶ تبریز، شمس الله فیروزیان، با اعلام این خبر، گفت: با توجه به هویت تاریخی محدوده غرب تبریز، مقرر شده تا پیوست فرهنگی “راه ابریشم” قراملک و “غازانیه” شنب غازان در طرفین پروژه روگذرمیدان کارگرلحاظ گردد.بر این اساس، قرارداد آغاز مطالعات سازه ای و ترافیکی پروژه های یاد شده منعقد و به مشاور مربوطه ابلاغ شد.
به گفته شهردار منطقه ۶، با احداث این پروژه، ترافیک جاده سنتو روان تر شده و میزان حوادث جاده ای در این مسیر به حداقل می رسد.
فیروزیان خاطرنشان کرد: طرح تقاطع غیر همسطح میدان کارگر اخیرا در کمیته فنی شهرداری تبریز بررسی و به تصویب رسیده بود که با همکاری معاونت محترم فنی و عمرانی شهردار کلانشهر تبریز، قرارداد مطالعات فاز های یک و دو آن در اسرع وقت منعقد ووارد فاز اجرایی می شود.
وی، با اشاره به نقش جاده سنتو در روان سازی بار ترافیکی غرب تبریز اظهار داشت: با توجه به حجم رفت و آمد وسائل نقلیه ی سواری و سنگین از این محور، لزوم تعریف پروژه های ترافیکی و عمرانی برای ایمن سازی و روان سازی این مسیر به شدت احساس می شود.
وی با اشاره به احداث پل راه آهن در سال گذشته و افتتاح آن در کمترین زمان از سوی شهردار محترم کلانشهر تبریز گفت: احداث این پروژه نقش بسزایی در کاهش بار ترافیکی و تسهیل عبور و مرور در این مسیر پرترافیک داشته و تداوم اجرای چنین پروژه هایی در تقاطع های موجود در مسیر جاده سنتو برای ایمن سازی و تسهیل ترافیک ضروری به نظر می رسد.
فیروزیان با اشاره به حجم ترافیک و حوادث ناشی از تقاطع های قراملک و شهرک شهید بهشتی در مسیر جاده سنتو اظهار داشت: به زودی برای رفع مشکلات این مناطق نیز پیشنهادات لازم تهیه و برای بررسی و تائید نهایی ارائه خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز