روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
«اتابک پارکینین تراژدیسی» در راه جشنواره کشوری سوره

نمایش “اتابک پارکینین تراژدیسی” با کسب چند جایزه در جشنواره سوره کرمانشاه، به جشنواره کشوری سوره راه یافت.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، این نمایش با کسب جوایزی در بخش های کارگردانی، نویسندگی، بازیگری و موسیقی، توانست افتخاری دیگر را برای تبریز از آن خود کند.
براساس داوری انجام شده در جریان این جشنواره، آقای سیروس مصطفی در دو بخش کارگردان و نویسنده، آقای ابراهیم عباسعلی زاده در بخش بازیگری و آقای عیسی قره خانلو در بخش موسیقی جوایزی را به خود اختصاص داند.
این نمایش همچنین علاوه بر کسب این افتخارات، در بخش بازیگری با حضور آقای سیروس مصطفی و طراحی صحنه به هنرمندی آقای علی فتوحی، کاندیدای داوری بود.
نمایش “اتابک پراکینین تراژدیسی” که به ساعت های پایانی حیات سردار ملّی، ستارخان اشاره دارد، توانست با ۳۰ شب اجرا، به یکی از پدیده های موفق تئاتر در چند سال گذشته تبریز تبدیل شود.
جشنواره منطقه‌ای تئاتر سوره با حضور استان‌های کرمانشاه، گیلان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، زنجان و قزوین در قالب نمایش‌های صحنه‌ای از ۱۶ تا ۱۸ تیرماه در کرمانشاه، به اجرا پرداخت.
سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، موفقیت درخشان و ارزنده هنرمندان تبریزی و نیز همکار ارجمند و مدیر امور هنری خود، آقای سیروس مصطفی را صمیمانه تبریک می گوید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز