روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۸/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 960
  • بازدید دیروز: 907
  • کل بازدید ها: 463,564
اتاق‌های فکر را در صداوسیما جدی بگیرید

اگر اتاق فکری با حضور کارشناسان رسانه، ارتباطات و مذهبی برای تولید ویژه ‌برنامه­‌های تلویزیون ایجاد شود، قطعا یک برنامه باکیفیت‌ تولید خواهد شد.
فتانه انفرادی ؛ استاد ارتباطات و روزنامه‌نگار درباره‌ی ضرورت تشکیل اتاق فکر برای برنامه­‌های صداوسیما، گفت: معتقدم وجود اتاق فکر برای تمام برنامه­‌های صداوسیما ضروری است اما در ماه مبارک رمضان به دلیل حساسیت بالا ضروری­‌تر به نظر می‌رسد. صداوسیما نباید فقط دنبال جذب تعداد زیاد مخاطب باشد و این امر نباید معیار توفیق یک برنامه در ماه مبارک رمضان به شمار بیاید، زیرا سطح برنامه­‌ها پایین می­‌آید.
او با اشاره به ویژگی‌های یک اتاق فکر کاربردی برای برنامه­‌های صداوسیما، ادامه داد: اگر اتاق فکری با حضور کارشناسان رسانه، ارتباطات و مذهبی ایجاد شود، قطعا یک برنامه با کیفیت تولید خواهد شد. معتقدم در حال حاضر برنامه­‌های ماه رمضان از لحاظ کمی خوب، اما از لحاظ کیفی مناسب نیستند؛ زیرا اتاق فکرشان در زمان محدودی تشکیل شده است. اتاق فکر برای همه برنامه­‌های تلویزیون در طول سال باید مستمر باشد. به نظرم حضور اساتید ارتباطات در رسانه و برنامه­‌های صداوسیما کم‌رنگ است.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز