روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۷/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 1,130
  • بازدید دیروز: 1,605
  • کل بازدید ها: 842,078
اتمام بزرگترین پروژه عکسبرداری هوایی تبریز

مدیرعامل سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری تبریز از اتمام بزرگترین پروژه عکس برداری هوایی تبریز خبر داد.
به گزارش شهریار به نقل از سازمان آمار و فناوری اطلاعات، احمد فیضی با اعلام این خبر گفت: این طرح در راستای تحقق اهداف شهر هوشمند و به منظور تامین اساسی ترین نیازمندی اطلاعاتی پروژه‌های پژوهش، مطالعاتی و عمرانی شهر تبریز، پروژه عکسبرداری هوایی تبریز به اتمام رسید.
وی درزمینه لزوم اجرای این طرح نیزاظهار داشت: این پروژه مهم درراستای تحقق اهداف شهر هوشمند و به منظور تامین اساسی ترین نیازمندی اطلاعاتی پروژه های پژوهشی، مطالعاتی و عمرانی شهرتبریز، اجرا و تکمیل شده است.
مدیر عامل سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری تبریز ادامه داد: هم اکنون با اتمام تهیه و تبدیل نقشه ها، این سازمان آمادگی دارد نقشه های جدید خود را به مساحت ۳۵۰۰۰ هکتار که شامل محدوده طرح جامع می باشد، در اختیار سازمان ها وارگان های مختلف شهر جهت بهره برداری قرار دهد.
فیضی با بیان این که این نقشه ها بر اساس آخرین استانداردهای تهیه نقشه های ۲۰۰۰/۱ آماده شده و شامل کلیه لایه ها اعم از عرصه، اعیان، تیرهای برق، رفوژ خیابان، توپوگرافی شهر، درختکاری و چمن کاری است، این اطلاعات را یکی از ارزشمندترین لایه های اطلاعاتی به روز شهر توصیف کرد.وی در خاتمه اظهار داشت: پس از این مرحله، مرحله GIS Ready آن آغاز می شود که این پروژه نیز در سیستم های مختلف مکان محور، اعم از شهرسازی، پسماند و ترافیک با قابلیت شناسایی مکانی، مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز