روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
اتمام حجّت استاندار

استاندار آذربایجان‌شرقی در دیدار با مدیران بهزیستی و تأمین اجتماعی آذربایجان‌شرقی با انتقاد از بهزیستی و تأمین اجتماعی، ابراز داشت: بنده از تمامی مسئولان، مدیران و کارکنان استانی و وزارتی تقدیر و تشکر می‌کنم، اما گله‌مندم از آنها که در تهران نشسته‌اند و مدیریت واحدهای تولیدی مربوط به سازمان تأمین اجتماعی را دارا هستند؛ شاید بیشتر از یک سال است که با آنها مکاتبه تلفنی، حضوری، کاغذی و… می‌کنیم، اما تاکنون مفید واقع نشده است.
وی افزود: چگونه می‌شود که کارخانه‌ای که مربوط به تأمین اجتماعی است، ۸ ماه بدون مدیرعامل ماند؟ کارخانه بدون مدیرعامل یعنی کارخانه را به سمت فروپاشی می‌بریم، مگر می‌شود کارخانه‌ای ۸ ماه بدون مدیرعامل کار کند؟ چقدر معاون اقتصادی استانداری، بنده و سایر همکاران در واحدهای تحت پوشش کمیسیون کارگری ایجاد کنند؟ مدیری برای کارخانه انتخاب می‌کنند که ایشان مدیر پروازی بوده و ماهی یک‌بار به کارخانه سر میزند؟ مدیر کارخانه باید با کارگر دوشادوش حرکت کرده و در خدمت جامعه باشد.
جبارزاده با اشاره به سال تولید و اشتغال، اظهار داشت: در این سال کارخانه بودن مدیر، قابل‌ قبول ستاد اقتصاد مقاومتی آذربایجان‌شرقی نیست.
وی ادامه داد: در این دیدار بانه شد، در کنار تشکر و قدردانی از مدیران و مسئولان بهزیستی و تأمیناجتماعی، اما آنهایی که در تهران نشسته و مدیر کارخانه هستند بدانند مسئولیت کارخانه بر دوش آنها بوده، اگر حوصله اداره کردن کارخانه را ندارید، واگذار کنید به مدیران غیرتمند و با اراده‌ی بنده که ما میدانیم آن کارخانه را چگونه اداره کنیم.
استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به اخطار متذکر شده، خاطرنشان کرد: اگر در فاصله یک هفته یا ۱۰ روزآینده، مدیرعاملی برای کارخانه‌های بدون مدیرعامل، انتخاب نکنند، با تشکیل جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان، مدیرعامل برای آن کارخانه‌های انتخاب کرده و آن را اداره می‌کنیم و اجازه ورود مدیران پروازی و مدیران مهمان را به کارخانه‌ها نخواهیم داد.
وی در پایان افزود: همان‌گونه که استانداری آذربایجان‌شرقی به درمان و معلولیت کارگر توجه می‌کند، به حقوق آنها نیز توجه دارد و لذا این اخطار آخرین اخطار بود، چون‌که سرم‌سازی تبریز در اوج نیاز به سرم‌سازی، چندین ماه است که بدون مدیر است، سیمان صوفیان واحدی است که در استان برند است، اما ما فردی را پیدا نمی‌کنیم تا مشکلات این واحد را با وی در میان بگذاریم؛ فلذا رسانه‌ها موظف‌اند تا این خبر را به‌شدت به‌عنوان اخطار منتشر کرده و اطلاع‌رسانی کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز